VŠĮ BIRŽŲ LIGONINĖS GINEKOLOGIJOS IR NĖŠTUMO PATOLOGIJOS BEI VAIKŲ LIGŲ SKYRIAI LAIKINAI NEDIRBS

Nuo 2020 m. rugpjūčio 1 d. iki 2020 m. rugpjūčio 31 d. VšĮ Biržų ligoninės ginekologijos ir nėštumo patologijos, vaikų ligų skyriai atostogaus.

Darbo dienomis pacientus priims VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikos ir UAB Šeimos gydytojų centro gydytojai, o nedarbo laiku, poilsio dienomis sergantys vaikai ir pacientės turi kreiptis į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo skyrių.

Išsamią informaciją apie koronaviruso COVID-19 situaciją Lietuvoje rasite šioje nuorodoje: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/koronavirusas

Pasikeitimai ligoninės darbe

Dėl pacientų aptarnavimo konsultacijų poliklinikoje

Dėl ligonių lankymo

PACIENTŲ APTARNAVIMO VšĮ BIRŽŲ LIGONINĖS

KONSULTACIJŲ POLIKLINIKOJE TVARKA

Atšaukus karantiną ir išliekant ekstremaliai situacijai Lietuvos Respublikos teritorijoje, pacientų registravimo ir priėmimo bei gydytojų konsultacijų tvarka VšĮ Biržų ligoninės Konsultacijų poliklinikoje vykdoma laikantis infekcijų kontrolės reikalavimų.

Pacientai, besikreipiantys į Konsultacijų polikliniką privalo laikytis šios tvarkos:

1. Pacientai į Konsultacijų polikliniką (esant būtinybei jį gali lydėti ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo) įleidžiami likus ne daugiau kaip 10 min. iki paskirto vizito laiko.

2. Atvykstant pacientas (ir jį lydintis asmuo) privalo dėvėti apsauginę kaukę ir dezinfekuoti rankas.

3. Prie įėjimo į patalpas pacientai bus apklausiamas dėl COVID-19 infekcijos požymių užpildant klausimyną, pamatuota temperatūra.

4. Pacientai privalo laikytis saugaus atstumo.

5. Pacientai registruojami pas gydytojus konsultantus tik gavus šeimos gydytojo elektroninį siuntimą.