VŠĮ BIRŽŲ LIGONINĖS VAIKŲ LIGŲ SKYRIUS LAIKINAI NEDIRBS

Nuo 2019 m. liepos 22 d. iki 2019 m. rugpjūčio 27 d. VšĮ Biržų ligoninės vaikų ligų skyrius atostogaus.

Jeigu matote, kad jūsų vaikas serga ir jums neramu, prašome kreiptis dienos metu į šeimos gydytoją ar vaikų ligų gydytoją.

Darbo dienomis pacientus priims VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikos ir UAB Šeimos gydytojų centro gydytojai, o nedarbo laiku, naktį, poilsio dienomis tėvai su sergančiais vaikais bus nukreipiami į VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės priėmimo skyrių.

Atsiprašome už nepatogumus.

PATVIRTINTA

Biržų rajono savivaldybės tarybos

2012-02-29