Greitoji medicinos pagalba  
  • Teo                 03
  • Telia             103
  • Bitė, Tele 2   033
 

Registracija pas gydytojus

   

Dabar prisijungęs: Guest

Informacija

BIRŽŲ LIGONINĖ BEVEIK UŽ DU MILIJONUS LITŲ ĮSIGIJO NAUJOS MEDICININĖS ĮRANGOS

  VŠĮ Biržų ligoninė gavusi paramą iš Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo ir įgyvendindama projektą „Ambulatorinių, stacionarinių bei palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugų kokybės gerinimas VŠĮ Biržų ligoninėje“, beveik už du milijonus litų įsigijo įvairios medicininės įrangos, kuri leis pagerinti paslaugų kokybę VŠĮ Biržų ligoninėje bei paslaugų prieinamumą Biržų rajone. Įsigyti modernūs prietaisai ir įranga, skirta ambulatorinėms, priėmimo-skubios pagalbos, dienos chirurgijos, palaikomojo gydymo, slaugos ir paliatyviosios pagalbos paslaugoms teikti. Nemaža dalis turimos įrangos buvo nusidėvėjusi ir neužtikrino kokybiško poreikių tenkinimo dėl pastaraisiais metais augusių pacientų skaičiaus.

Skaityti daugiau: Įgyvendinti projektai

Informacija


 

Projektas „Vidurio ir Vakarų Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimas, modernizuojant ir optimizuojant sveikatos priežiūros sistemos infrastruktūrą bei teikiamas paslaugas“. Projekto kodas VP3-2.1-SAM-01-V-01-001.

Projekto vykdytojas: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos.

Projekto partneriai: 34 asmens sveikatos priežiūros įstaigos.

Finansavimo ir administravimo sutartis: Pasirašyta 2010-07-30.

Biržų ligoninė su VšĮ Kauno medicinos universiteto klinikomis yra sudariusi jungtinės veiklos (partnerystės) sutartį, kurioje numatyta bendromis abiejų šalių jėgomis įgyvendinti projektą „Vidurio ir vakarų Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimo, modernizuojant ir optimizuojant sveikatos priežiūros sistemos infrastruktūrą bei teikiamas paslaugas“.

Skaityti daugiau: Vykdomas projektas

Informacija


 

Projektas „Elektroninių sveikatos paslaugų plėtra Panevėžio regiono asmens sveikatos priežiūros įstaigose“. Projekto kodas VP2-3.1-IVPK-11-V-01-005

Projekto vykdytojas: Viešoji įstaiga Rokiškio rajono ligoninė

Projekto partneriai: 12 sveikatos priežiūros įstaigų

Finansavimo ir administravimo sutartis:  Pasirašyta 2012-06-20

Projektu siekiama užtikrinti efektyvų žmogiškųjų ir materialinių išteklių medicinos įstaigose panaudojimą, taupyti pacientų laiką. Projekto metu bus sukurta interaktyvi el. paslauga „Pacientų medicininės sveikatos istorijos duomenų kaupimas, saugojimas ir pateikimas elektroniniu būdu pacientams ir SPĮ specialistams“ (bendradarbiavimo lygis).

Skaityti daugiau: Vykdomas projektas